STONZ

STONZ ir Kanādas uzņēmums, kas radījis praktiskus un viegli uzvelkamus mazuļu aksesuārus aktivitātēm ārā – zābaciņus, cimdus un micītes.

Siltie, mīlīgie, nedaudz smieklīgie un ērtie STONZ zābaciņi ir universālākie, kādus jelkad esam redzējuši. Mūsu uzmanību šie zābaciņi piesaistīja, kad netīšām vairākkārt uzdūrāmies dažādos mammu blogos ievietotajiem viedokļiem un komentāriem par tiem. Izrādās, kāda radoši praktiska mamma Kanādā (tas ir svarīgi, jo laika apstākļi ir pielīdzināmi Latvijas), secinājusi, ka mazuļiem pieejamie apavi ziemai ir stīvi, kāju kustības ierobežojoši zābaki, izgudrojusi to aizstājējus ar daudzām papildus pievienotām vērtībām.

Zābaciņi ir izveidoti tā, lai tos būtu viegli uzvilkt uz plikas, zeķē ieģērbtas vai apavos ieautas kājas. Zābaciņu virspuse izgatavota no neilona materiāla, kas apstrādāts ar ūdens un vēja izturīgu pārklājumu, bet zoles daļa ir gumijota un neslīdoša, līdz ar ko tie nodrošinās mazajām kājām siltumu un sausumu, un sniegā neslīdēs kājas. Gumijas savilkums zābaka vidū paredzēts, lai tas labi piegultu kājelei un nešļuktu nost, bet savilkums pašā augšā, lai zābaciņā neiekļūtu ūdens. Visiem zābaciņiem ir mīlīga plīša materiāla oderīte, bet papildus siltumam STONZ ir padomājis arī par silto ieliekamo oderīti.

Vēl svarīgi ir tas, ka tie ir plaši pielietojumi – jebkurā gada laikā. Ziemā tie nepaliek cieti un auksti, vasarā neuzkarst, ja salīdzinām ar gumijniekiem. Vasarā var vilkt uz plikas kājas vai uz zeķītes, ziemā, rudenī un pavasarī – pa virsu kurpēm vai čībiņām.

Tie mazajam derēs ilgāku laiku, jo, ja izvēlēsies nedaudz lielāku izmēru, mazais to nejutīs, jo ar savelkamo gumiju tos ir iespējams piemērot kājas lielumam.

STONZ zābaciņi noteikti apmierinās arī tā saucamo pliko kāju (bare foot) apavu cienītāju prasības.

Visi STONZ produkti ir viegli kopjami – piemēroti mazgāšanai veļas mašīnā.

Savukārt STONZ radītās cepures un cimdi piemērotas aktīvām un bezrūpīgām rotaļām ārā – aukstumā, sniegā, lietū un vējā. Tie izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem un gudri pašūti, lai mazajam būtu ērti un silti cīnoties sniega kaujā, būvējot sniega vīru, slēpojot vai braucot ar dēli vai ragaviņām.