Par mums

Visa pamatā ir sen senais stāsts par mammām, kuras, izpētot veikalu piedāvājumu, secina, ka nav viegli atrast savam mazulim piemērotus apavus. Un vēl kāda lieta – kļūstam prasīgāki, vēlamies sev un mazulim labāko un… atšķirīgu no citiem. Jā, jā, jā, vienādi apģērbtu un vienādās uzvedības mazuļu laiks jau sen garām. Mēs gribam būt citādi nekā pārējie, izcelties, pozitīvā ziņā, protams.

Mūsu ģimenē arī aug divi bērni, kuriem lielāko daļu apģērbu un apavu sagādājam internetā atvērtajos veikaliņos, un ne tikai viņiem, arī sev. Dažas mammas nopūšas – tas ir sarežģīti, nesaprotami, ilgi… It nemaz! Tas ir ātri, ērti, viegli, un, turklāt, Tev un Tavam mazajam ir citādas kurpītes, krekliņš vai cepurīte…

Tā laipojot pa šiem veikaliņiem, nodomājām, kādēļ gan kaut ko no tā, ko pērkam sev, nepiedāvāt arī citiem bērniem Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā, varbūt arī citur Eiropā? Un, kārtīgi papētot, kas pasaulē labs, šo to atlasījām.

Piedāvājam zābaciņus un kurpes mazajiem, kā arī šis tas jauks atrodams plauktos mammām vai krustmātēm, vai vecmāmiņām. Visam klāt esam paķēruši arī kvalitatīvus cimdiņus un cepures.

Mēs nepretendējam uz zemākās cenas veikaliņa statusu, jo zinām jau, ka kvalitatīvu lietu ražošanā tiek izmantoti vislabākie materiāli un čaklas un centīgas darba rokas.

Pretendējam uz citādāka veikaliņa statusu, piedāvājot Jums apaut savu mazuļu kājas apavos ar pievienoto vērtību, Jūsu un Jūsu mazuļu PĒDU CIENĪGOS APAVOS.

Ak, gandrīz piemirsām. Kādēļ „2zoles”? Jo bez tām ikdienas gaitās nekādi neiztiksim. Elastīgas, ērtas, veselīgas, plānākas, biezākas, melnas, baltas, rozīgas, zilganas – izvēlieties tīkamākās 2 zoles no mūsu virtuālā veikaliņa www.2zoles.com klāsta vai nāc ciemos uz īstu veikalu Lāčplēša ielā 11, Rīgā.