Iepirkšanās process

Ja zemāk izklāstītajos noteikumos nav iespējams atrast atbildes uz Tevi interesējošiem jautājumiem vai radušās kādas neskaidrības, tad vienmēr esi laipni aicināts sazināties ar mums, un mēs būsim priecīgi Tev palīdzēt. Ceram, ka šie noteikumi būs Tev palīgs iepērkoties.

Iepirkšanās procesa vienkāršošanai, esam sadalījuši mūsu veikalā esošos apavus pa veidiem, izmēriem un ražotājiem, ko varēsi redzēt, uzklikšķinot uz kategorijas, kas Tevi interesē – MEITENĒM, PUIKĀM vai DĀMĀM. Savukārt cepures, cimdi un apavu kopšanas līdzekļi ir atrodami zem sadaļas AKESEUĀRI.

Izvēloties apavus sev vai mazulim, ļoti svarīgi ir saprast piemērotu izmēru, tādēļ pie katra apavu modeļa apraksta atradīsiet informāciju par tā katra izmēra iekšējās zoles garumu. Vispirms nosakiet pēdas garumu potenciālajam apavu valkātājam pēc šādas metodes – stāvot uz pilnas (plikas) pēdas uz papīra lapas, apvelk pēdu ar zīmuli un pēdas zīmējumam nomēra attālumu starp tālākajiem punktiem (starp purngalu un papēdi). Izvēlies izmēru, kam iekšzoles garums atbilst pēdas garumam + aptuveni 0.6 cm līdz 1 cm.

Tā kā piedāvājam Tev apavus no ražotājiem, par ko līdz šim iespējams nebūsi daudz dzirdējis, Tu noteikti gribēsi uzzināt kaut ko vairāk par tiem. Šim nolūkam, lūdzu, klikšķini uz attiecīgā ražotāja, kura apavus esi izvēlejies, nosaukuma, kur atradīsi tā aprakstu un visus tā radītos apavus, ko piedāvājam mēs savā veikaliņā.

Maksājumi

Lai samaksātu par precēm, ko būsi izvēlējies mūsu veikalā, Tu varēsi izmantot sekojošas iespējas:

 • ar jebkuru norēķinu karti vai skaidru naudu pie pirkuma saņemšanas veikaliņā 2zoles Miera ielā 19, ja būsi izvēlējies pirkumu saņemt tur;
 • ar jebkuru Eiropas Savienībā izsniegtu norēķinu karti, veicot pirkumu interneta veikalā;
 • Tu vari samaksāt ar sekojošām norēķinu kartēm:
  ·         Maestro;
  ·         MasterCard;
  ·         VISA;
  ·         VISA Electron.

Pirkumu piegāde un tās izmaksas

Nopirktos apavus vai aksesuārus vari saņemt:

 • mūsu veikaliņā 2zoles Lāčplēša ielā 11 (ieeja no Baznīcas ielas), Rīgā uzreiz pēc pirkuma izdarīšanas, bet ne vēlāk kā 3 darba dienu laikā no pirkuma veikšanas;
 • uz sev vēlamo adresi ar kurjeru Latvijā, Lietuvā, Igaunijā;
 • uz izvēlēto OMNIVA pakomātu Latvijā;
 • uz pasta nodaļu citās Eiropas Savienības valstīs.
Piegādes valsts*Piegādes maksa (EUR)Piegādes laiks (darba dienas)
Latvija3,601 līdz 2
Lietuva5,802 līdz 3
Igaunija5,802 līdz 3
Pārējās Eiropas valstis7,605 līdz 8

*ja vēlies, lai Tavs pirkums tiktu nosūtīts uz kādu citu augstāk neminētu valsti, lūdzu, sazinies ar mums.

Preču atgriešana

Mēs ceram, ka būsi apmierināts ar precēm, ko pie mums iegādāsies, bet, ja nu gadījumā būs nepieciešamība tās atgriezt mums, Tu to varēsi darīt, bet, lūdzu, ņem vērā sekojošus noteikumus:

 • Tev ir tiesības atgriezt pie mums nopirkto preci 14 dienu laikā no tās saņemšanas dienas (saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu).
 • atgriezt mums vari nevalkātu preci oriģinālajā iepakojumā pēc iespējas ātrāk pēc tās saņemšanas, sūtījumam klāt pievienojot Sūtījuma atgriešanas veidlapu, ko atradīsi sūtījumam pievienotajā pavadvēstulē;
 • mēs apmaksāsim atgriešanas izdevumus tikai gadījumā, ja tas būs jādara mūsu vainas dēļ, piemēram, būsim nosūtījuši Tev nepareizu apavu pāri vai tas būs bojāts;
 • atpakaļ saņemtās preces apmainīsim pret līdzvērtīgām vai arī atgriezīsim Tev naudiņu, ja nu gadījumā vēlamā prece vairs nebūs pieejama;
 • naudiņu, ko būsi samaksājis par atpakaļ atsūtītajām precēm, mēs Tev atgriezīsim, pārskaitot uz Tavu norēķinu kontu pēc iespējas ātrāk no brīža, kad tās būsim saņēmuši, bet ne vēlāk kā 3 darba dienu laikā.

Jebkurā gadījumā, ja radušās kaut mazākās šaubas vai nesaprašanas, lūdzu, sazinies ar mums, rakstot uz e-pasta adresi info@2zoles.com vai zvanot +371 26555802.

Dāvanu kartes

Ja vēlies iepriecināt kādu mazuli vai viņa mammīti, dāvinot mūsu piedāvātos apavus un cimdiņus, bet īsti nezini, kas un no kāda izmēra nepieciešams, piedāvājam Tev iegādāties dāvanu kartīti, ko Tavi mīļie varēs izmantot, iepērkoties veikaliņā 2zoles Lāčplēša ielā 11, Rīgā vai virtuālajā veikaliņā www.2zoles.com. Šajā gadījumā lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi info@2zoles.com vai zvanot +371 26555802, un mēs organizēsim dāvanu kartes iegādi.

Privātās informācijas glabāšana

Apsolām, ka jebkuru informāciju, ko Tu mums uzticēsi par sevi reģistrēšanās brīdī vai veicot pirkumus, izmantosim tikai un vienīgi, lai nodrošinātu Tev kvalitatīvu pakalpojumu, un tā nekādā gadījumā netiks nodota trešajām personām.